Informace před 1.lekcí VLŠ 2024

Vážení rodiče,

  mílovými kroky se nám blíží 1.lekce dalšího ročníku veřejné lyžařské školy v roce 2024. 

Dovolte náš Vás krátce seznámit s organizací, aby jsme vše zvládli bez problémů. Sledujte nás prosím také na našich sociálních sítích, kde jsme si pro Vás připravili video co vše nezapomenout s sebou na kurz. Video naleznete na odkaze ZDE.

Kurz začíná vždy odjezdem z centrálního parkoviště mezi mosty. První lekce se pojede v sobotu 13.01.2024. Odjezd je vždy v 08:00 a je potřeba, aby sraz dětí byl vždy ideálně kolem 7:45, aby jsme si stihli děti "odškrtnout", naložit lyže a včas vyrazit na kopec, aby jsme to všechno stihli. Návrat je vždy na stejné místo v 15:00 (prosím počítejte s možnou drobnou odchylkou lvůli dopravě a povětrnostním podmínkám.)

Organizace autobusů. V následujících dnech budou na našich stránkách zveřejněny seznamy dětí v jakém budou družstvu a autobuse. Číslo autobusu vždy odpovídá stojánce na parkovišti, takže by neměl být problém si najít ten svůj správný autobus.

Nezapoměňte na potvrzení o sežízení. Pokud víte, že ho budete potřebovat například pro Váš další kurz, přineste nám prosím kopii. Nezapomeňte na kartičku pojištěnce, ideálně také kopii. Peněženku s příslušným obnosem na vlekovné, případně na malou svačinku. Vždy ve čtvrtek večer na našich stránkách zveřejníéme kam který autobus jede a kolik bude potřeba na vlek. 

Z jednotlivých lekcí není potřeba děti omlouvat, vedeme si docházku a když ráno nebudete včas na místě, tak prostě nejedete:-)

Teď už jen, aby nám vyšlo počasí a my si to mohli užít.

Těšíme se na Vás, Váš tým KL Turnov

Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business