Přihláška do Veřejné lyžařské školy - 2024

Vážení rodiče a přátelé lyžařského sportu,

 jako každoročně pro Vás Klub lyžařů Turnov připravil:

54.ROČNÍK VEŘEJNÉ LYŽAŘSKÉ a SNOWBOARDOVÉ ŠKOLY.

 

Kursovné  3100,- Kč:

-          Zahrnuje výuku lyžování nebo snowboardingu, dopravu a úrazové pojištění.

-          Nezahrnuje “ vlekovné“ (odhad bude vždy v předstihu zveřejněn na internetových stánkách KLT).

-          KL Turnov nabízí účastníkům písemné potvrzení absolvování kurzu pro případné uplatnění pro zdravotní pojišťovnu

Připravili jsme pro Vaše děti pět lekcí lyžařské výuky a dalšího zdokonalování stylu ve sjezdovém lyžování a snowboardu. Zúčastnit se mohou děti od 5-ti let. Pravidelně se snažíme uspořádat lekce 5 lekcí v průběhu měsíců ledna a února. Termíny letošního ročníku VLŠ jsou předběžně plánovány v těchto termínech: SO 13.01, SO 20.01, NE 21.01, SO 27.01, SO 03.02.  S ohledem na aktuální sněhové podmínky si vyhrazujeme možnost tyto termíny přizpůsobit. Lekce probíhají vždy zábavnou formou výuky pod dohledem zkušených lyžařských cvičitelů z řad Klubu lyžařů Turnov a zdravotníků. Všichni rádi předají své zkušenosti a znalosti Vašim dětem tak, abyste v lyžařském areálu vždy poznali pokrok v lyžařské technice Vašich dětí a byli na ně hrdí. Rádi bychom také uvítali nové, mladé členy a zájemce o členství v našem klubu, kteří by mohli vzejít třeba právě z tohoto ročníku VLŠ. Po vstupu do našeho klubu se mohou dále vzdělávat a získávat i mezinárodní profesionální lyžařské licence a také spoustu nových přátel a příjemných společných zážitků v KLT.

Podmínky pro přijetí do VLŠ:

-          Dobrý zdravotní stav (jakákoli zdravotní omezení nahlaste prosím předem při podání přihlášky (epilepsie, cukrovka, dieta…)

-          Správná lyžařská (snowboardová) výstroj a výzbroj (lyže  odpovídající výšce a zdatnosti dítěte), odborně seřízené vázání (doklad, nebo jeho kopii je nutné odevzdat při první lekci VLŠ), lyžařské hůlky přiměřené délky s poutky a talířky, helmu, lyž. brýle, oděv vhodný pro lyžařský výcvik, lyžařské boty, dvoje rukavice, čepice s možností ochrany uší, batoh na záda vhodné velikosti pro lyžařské boty (NE taška).

-          Doporučujeme: Nerezovou termosku s teplým nápojem, svačinu na celý den, chrániče páteře, případně zápěstí atd. U nejmladších lyžařů podepište, prosím, jednotlivé součásti výstroje a výzbroje, aby nedocházelo k záměnám s kamarády a počítejte s větším množstvím náhradního oblečení v případě promočení.

Storno poplatky:

-          Pokud dítě bez vlastního zavinění zmešká více než 60% lekcí (tzn. 3 a více lekcí) z důvodu nemoci (ne však v případě účasti na lyžařském kursu školy nebo jiném lyžařském zájezdu, dovolené apod.), bude mu na písemnou žádost rodičů podanou do 01.března 2024 vráceno kursovné poměrným dílem a to po předložení potvrzení o nemoci a o úhradě poplatku za VLŠ. Žádost s číslem účtu a telefonním kontaktem prosím zašlete poštou na adresu klubu. Vyúčtování vratek bude odesláno do 29.března 2024. Nevratný administrační poplatek činí 500,- Kč.

-          Účast ve VLŠ je na vlastní nebezpečí.

Klub lyžařů Turnov si vyhrazuje právo na změnu termínu jednotlivých lekcí v případě nepříznivých sněhových a povětrnostních podmínek, včetně změny míst výuky u všech věkových kategorií. Aktuální informace budou zveřejněny vždy v předstihu na internetových stránkách www.klturnov.cz, facebookovém profilu a ve vývěskách (ul. Palackého a Nádražní).        

 Kontakt: KL Turnov z.s., Benátky 2141, 511 01 Turnov, www.klturnov.cz, e-mail: info@klturnov.cz, tel.: 604 994 392 po 16h!

Níže naleznete on-line přihlášku do naší lyžařské školy

Kamery – Ski areál Struhy

Kalendář

Předpověď počasí

Newsletter

Kamery poskytuje

IT business